Postup při koupi

Splátkový kalendář

Ústní rezervace
je nezávazná po dobu tří pracovních dnů. Podmínkou je uvedení jména klienta a jeho kontaktních údajů. Během ústní rezervace je potřeba uzavřít Rezervační smlouvu.

Písemná rezervace
je závazná a vzniká uzavřením Rezervační smlouvy. Rezervační poplatek činí 50 000 Kč a je součástí kupní ceny bytu. Klient uhradí rezervační poplatek do pěti pracovních dnů od uzavření Rezervační smlouvy.
(Kupující, který je spotřebitelem, má právo na mimosoudní řešení spotřebitelských sporů v souladu s § 20d a násl. zákona o ochraně spotřebitele, přičemž subjektem příslušným pro takové mimosoudní řešení je Česká obchodní inspekce (http://www.coi.cz).)

Smlouva o budoucí kupní smlouvě
klient uhradí zálohu ve výši 10% z kupní ceny bytu. V této smlouvě se budoucí kupující a budoucí prodávající zavazují, za jakých podmínek uzavřou kupní smlouvu.

Kupní smlouva
přesně specifikuje předmět převodu a jeho cenu a uzavírá se mezi klientem a prodávajícím po kolaudaci a přidělení čísla popisného. Před podpisem Kupní smlouvy klient uhradí doplatek kupní ceny.

Hypotéka

Ve spolupráci s Českou spořitelnou a Hypoteční bankou jsme pro naše klienty připravili speciální HYPOTÉKU LIVEWELL nyní za těch nejvýhodnějších podmínek.

  • Zvýhodněná sazba 
  • Nulový poplatek za zpracování hypotéky
  • Nulový poplatek za správu hypotéky
  • ​​Odhad bytu zdarma

1+kk od 3 818 Kč měsíčně*
2+kk od 6 538 Kč měsíčně*
3+kk od 7 827 Kč měsíčně*
4+kk od 12 266 Kč měsíčně*

*Platí při financování 70% kupní ceny HYPOTÉKOU LIVEWELL, doba splácení 30 let, úroková sazba 1,99 %. Uvedení výše měsíční splátky není návrhem na uzavření smlouvy (nabídkou) a nezakládá právo na poskytnutí úvěru. Tato nabídka platí pouze pro projekt LIVEWELL – více informací o detailech Hypotéky získáte u našich obchodníků.