Lokalita

Rezidence Livewell dostojí svému názvu po všech stránkách. V lokalitě Pražského předměstí Pelhřimova se Vám totiž bude opravdu „dobře žít“. Spojuje v sobě jak výhody života ve městě, tak klid a blízkost přírody. Rezidence Livewell sousedí se stávající zástavbou pouze z jedné strany, z druhé se pak otevírá do polí a kopců ke Starému Pelhřimovu. K malebnému rybníku Stráž je to pak doslova „přes kopec“ asi 700 metrů. Pelhřimov je krásné historické město s hustou městskou zelení a je ideální pro klidný život, rodinné vycházky s kočárkem, i pro rekreační sportovní vyžití.

Rezidence Livewell je však v docházkových vzdálenostech veškeré občanské vybavenosti. Přímo v sousedství sídlí Základní škola Osvobození; Mateřská školka Osvobození je pak vzdálena asi 400m, tedy pohodlných 5 minut chůze, aniž byste s dětmi museli přejít silnici. Další Základní a Mateřská škola na Pražské se pak nachází v blízkém okolí. Ordinace dětského lékaře je přímo pod rezidencí. V areálu na ulici Architekta Janáka vzdáleném 500 m je dostupná lékařská péče v ordinacích několika praktických lékařů pro dospělé, zubního lékaře a ortodontisty a gynekologa. Je zde mimo jiné lékárna, obchod s potravinami, pekárna, zelenina a masna. V blízkosti jsou také supermarkety Kaufland, Penny Market a Lidl a mimo jiné obchodní park s obchody s obuví, oděvy, drogerií a sportovními potřebami. V neposlední řadě jsou v nejbližším okolí tři dětská hřiště.

Pro příjemnou relaxaci můžete využít nejen procházek a pohybu na čerstvém vzduchu, ale také Areál Beachwell v bezprostředním sousedství, které nabízí možnost několika kurtů na plážový volejbal, fotbal či tenis,adventure minigolf, wellness s kryosaunou a zcela vybavenou posilovnu. Do centra města se pak pohodlnou procházkou dostanete za necelých 15 minut chůze.

Kaufland, Lidl
Kaufland, Lidl
500m
Beachvolejbal
Beachvolejbal
150m
Základní škola
Základní škola
150m
Děkanská zahrada
Děkanská zahrada
600m
Náměstí
Náměstí
950m
Divadlo
Divadlo
900m